W dniu 14 października w Łaziskach Górnych odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich. Z naszego klubu startowało 11 juniorów. Złote medale zdobyli: Magda Oborska w grupie dziewcząt do lat 10 (z wynikiem 9 z 9!) oraz Irena Hertlein w grupie dziewcząt do lat 12.  Artur Oborski zdobył srebrny medal w grupie chłopców do lat 14. Michał Pełka zajął 6 miejsce w grupie chłopców do lat 14, a Maciej Pełka zajął 8 miejsce w grupie chłopców do lat 10. Na specjalne wyróżnienie zasługują debiutanci: Igor Frey (z jednym ostatnich numerów startowych zdobył 5 punktów w grupie do lat 8), Daniel Bodzyński, Jeremi Wesołowski oraz Liliana Wesołowska.

W dniu 15 października odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce.

Wyniki grupy D10

Wyniki grupy D12

Wyniki grupy C8

Wyniki grupy C14

Wyniki grupy C18

Drużynowe MŚJ w szachach szybkich

© 2018 Klub Szachowy "HETMAN" w Katowicach
Design by schefa.com